01/02/2026
Тези снимки са ми много любими и на сърце...
Това е началото на новото ми приключение, фотографията!
Записах се в и за практиката отидохме в Жеравна.
Нямах си на представа дори как да използвам камерата си. Нищо не разбирах от настройките. Дори си тръгнах от там без да знам.
И все още не съм спец де! Но и никога няма да съм..
Но, ....има едно голямо но! Все тая!
За мен фотографията е усещане, емоция, вдъхновение, всичко е в моя поглед и сърцето ми.
Всичко е как аз виждам света през моите очи!
Та така де, това са ми що годе първите снимки, които винаги ще ме връщат към това неописуемо начало. 🤍