01/06/2026
Ако преди 20 години някой ми беше казал, че ще работя с деца, щях да се изсмея. Потрисах се като чуя някое лигаво "а-гуу" и не знаех как да гушна малко дете. Но днес нещата са съвсем различни!
Защото вече знам, че няма нищо по-хубаво от чистия детски смях, по-успокояващо - от заспало новородено или по мило от "Мамо, много те обичам!"
Аз съм една щастливка, че животът ми е пълен с всички тези неща и че всеки ден срещам нови деца и те ме допускат в техния свят! Свят, пълен с магия, чудеса и безусловна обич!
Честит празник, мили дечица!
Бъдете здрави, мечтайте дръзко, стърчете високо и устоявайте на всичко, което ви пречи да сбъдвате мечтите си!