13/02/2026
Trochę mnie tu mniej… ale spokojnie fotograf zimą nie hibernuje, tylko się regeneruje ❄️📷
A przy okazji odwiedza przyjaciół i korzysta z dobrodziejstw ich talentów 😏
Tym razem padło na mały upgrade twarzy- kreska permanentna, żebym nawet o 6 rano na sesji wyglądała jak człowiek, a nie jak „tryb oszczędzania energii” 😂
Jeszcze raz dziękuję Anna P-wska 🖤 jesteś mistrzynią w swoim fachu! Jeśli ktoś się zastanawia – polecam z czystym sumieniem (i z piękną kreską 😉).